Çekmeköy Aksöz Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat Hizmetleri

0532 100 18 83

Çekmeköy Ev Taşıma
Çekmeköy Ev Taşıma

Çekmeköy ev taşıma ve ticari alan taşımaları günümüz de artık eskiye oranla son derece profesyonel şekilde yapılabilmektedir. Firmalar arasındaki rekabetinde oluşturduğu ortam nedeni ile birçok işini önemsemeyen firma daha düzenli bir sisteme geçmiştir diyebiliriz. İstanbul da her ilçede oldukça fazla sayıda nakliyatçı bulmak artık mümkündür. Çekmeköy  Evden eve nakliyat hizmeti veren firma sayısı da hali hazırda yüksek olduğu gibi yeni açılan nakliyat firmaları ile sayı daha da artmaktadır. Sayının fazlalaşması ev sahiplerine ve taşınmaya ihtiyaç duyan tüketicilere faydalı olmakla beraber alternatif seçimler yapmasını da sağlamaktadır.

Çekmeköy Ev Taşıma Hizmeti

  • Öncelikle sökülmesi gereken mobilyalar sökülür. Bütün mobilyalar en uygun ambalaj malzemeleri sarılıp paketlenir. Koltuklar kanepeler, yataklar, beyaz cinste eşyalarınız ilk defa evinizde kullanılacak naylona sarılır ve üzerine gerekli ambalaj malzemesi ile koruma altına alınır. Eşyalarınız taşınılacak yeni adreste de ambalajlı olarak çıkarılır. Sizlerin belirlediği yerlere yerleşimi sağlanır.
  • Beyaz eşyalarınız ambalaj malzemeleri ile sarılır ve yeni adreslere tesisatları hazır ise monteleri personellerimiz tarafından yapılır.
  • Yatak odası gardolabında bulunan askılı elbiseleriniz özel tasarlanmış askılı koliler içerisinde taşınır. Bu sayede elbiseleriniz kırışmamış olur. Gardolabınız de-monte hale getirilerek ambalajı yapılır. Yeni yerinde tekrar monteleri yapılır.
  • Bardak, yemek takımları, kristaller, aksesuarlar kâğıda sarılıp koli ve fıçılara yerleştirilir.
  • Televizyon, video, müzik seti gibi elektronik cihazlar önce havalı kabarcıklı balonlu malzemelere sarılıp muhtelif büyüklükteki kolilere yerleştirilip iple bağlanır.
  • Çiçekler, büyüklüklerine göre koli ve fıçılara yerleştirilir.

Çekmeköy ev taşıma hizmeti; ev veya ofis eşyalarınızın mevcut adresten alınıp belirttiğiniz adrese taşınması işlemidir. Yüksek katlarda bina içi asansörlerin olmaması veya taşıma kapasitesi ve ebatlarının taşımaya elverişli olmaması durumunda dış cephe mobil asansörlerle eşya taşıma hizmeti sunmaktayız. Hemen çekmeköy evden eve nakliyat teklifi alın.

Hemen Ara