Çekmeköy Eşya Depolama da Depolanan eşyalar için artık hiçbir yer değişikliği söz konusu olamaz. Eşyalar uygun bir biçimde yerleştirildikten sonra üstleri uygun ambalaj malzemeleriyle örtülür.

Daha Sonrasında modern ve güvenli depolarımızda özel yapın kontynırlara konulması uygun görülen eşyalar konteynırlara yerleştirilir, numaralandırılır ve sandıklar teslimata kadar açılmayacak bir şekilde mühürlenir ve kilitlenir.

çekmeköy depolama

Çekmeköy  Eşya Depolama Güvenli midir?

Çekmeköy Eşya Depolama da üst düzey güvenlik elemanları ve alarm sistemleriyle korunan özel bir alanda saklanmaktadır. Eşya Depolama Rutubetsiz, haşerelere karşı ilaçlanmış, küf barındırmayan, ısıya ve soğuğa dayanıklı Çekmeköy Eşya Depolama ile eşyalarınız her zaman güvence altındadır.

çekmeköy eşya depolama

Çekmeköy Eşya Depolama Güvenlidir;

Çekmeköy Eşya Depolama da kapıdan alındığında kapısı kilitlenir ve anahtarı sadece sizde bulunur.

Çekmeköy Deponuz mühürlenir ve mühür numarası size teslim edilir. Sizin dışınızda kimse deponuzu açamaz.

Çekmeköy Eşya Deponuz ve eşyalarınız kapınızdan alındığı andan itibaren Güneş Sigorta güvencesi altındadır. (Bu hizmet için ekstra ücret talep edilmez.)

Nakliye ve Depolama Sigorta poliçeleri ile eşyalarınız kaza, yangın ve hırsızlığı karşı sigortalanır.

Maksimum verimlilik prensibiyle tasarlanan Çekmeköy Eşya Depolama, eşyalarınızın, saklandığı veya taşındığı anlarda hareket etmesini engelleyerek, korunmasını sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir